Forum

Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Kursy i korepetycje
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Skype English - angielski bez wychodzenia z domu.
Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
magic17
19 lip 2017 : 08:39

Zarejestrowany #9784
Dołączył: 18 lip 2017 : 19:27
postów: 4
Cześć. Każdy z nas myśli sobie, że nauka angielskiego skończy się po 2 miesiącach i jak już pójdziemy na kilka lekcji to już będziemy gadać jak najęci. Jeśli tak myślisz to nie kłopotaj się i nie zawracaj głowy, bo to nie tak działa! Angielski, aby przyzwoicie opanować należy solidnie ćwiczyć. Czy słyszałeś o metodach bezpośrednich? Jeśli nie, to chętnie Ci je zaprezentuję zanim się zdecydujesz ze mną ją zgłębić. Jestem nauczycielem i lektorem angielskiego, egzaminatorem OKE i co roku patrzę jak zasiadający przede mną maturzyści borykają się z trudnościami w mówieniu. A dlaczego tak jest? Dlatego, że tradycyjna szkoła i system edukacji w publicznej szkole dziś jest przestarzały i nie inwestuje w coś co dziś jest przepustką do łatwiejszej komunikacji między ludźmi – w możliwości nauki języka w praktyczny sposób poprzez mówienie. Setki tysięcy ludzi i młodych i starszych uczy się angielskiego w sposób tradycyjny z książką w dłoni. A to dlatego, że klasy są przeludnione i tnie się środki na naukę języka inwestując w inne absurdy. Ja proponuję Ci coś innego, innowacyjnego, co sprawi, że uwierzysz w siebie. Metody bezpośrednie są 4 razy bardziej skuteczniejsze od innych metod, bo polega to na tym, że to ty będziesz mówić przez 80% czasu trwania lekcji. Poznałem je jakiś czas temu i nie odejdę od nich dopóki nie poznam czegoś lepszego. Każdy, kto się decyduje ze mną pracować jest nimi zachwycony. Dlaczego? Bo mówi, a nie siedzi i słucha. Bo przez czas trwania lekcji ćwiczy praktyczne mówienie. A ja co wtedy robię? Słucham, poprawiam jego drobne błędy i doradzam co ulepszyć i „pcham” tą osobę do przodu, aby mogła się rozwijać. Spróbuj, a nie będziesz chciał uczyć się inaczej. W trakcie lekcji mówisz i rozwijasz słownictwo, a gramatykę odkrywasz stopniowo. Na koniec lekcji to ty mi powiesz czego się nauczyłeś/nauczyłaś. A ja będę siedział i bił Ci brawo, bo odwalisz kawał dobrej roboty. A stanie w korkach, dojazdy, marnowanie pieniędzy dodatkowych na bilety, paliwo? Zapomnij o tym! Ja już się najeździłem w różne miejsca tracąc masę czasu i więcej już nigdy nie będę dojeżdżał na lekcje! Wszystko odbywa się online przez Skype czyli Ty siedzisz w swoim domu, a ja w swoim. I nieważne, że pogoda jest do bani! Lepszej opcji nie widzę jak nauka w ciszy i spokoju, gdzie nikt tego zakłócać nie będzie. Płacisz za coś? To wymagaj efektów! Jeśli metoda będzie zła to zrezygnujesz i tyle, poszukasz czegoś odpowiedniejszego dla siebie. Sam oceń. Ja żałuję, że takie metody dopiero są wprowadzane na rynek od tak niedawna. JESTEM TEŻ FANEM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ W SWOIM NAUCZANIA WIĘC JEŚLI LUBISZ NOWINKI TECHNICZNE TYPU QUIZZY I WYKORZYSTANIE SYTEMÓW INFORMATYCZNYCH W NAUCZANIU TO JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU. W SWEJ PRACY KORZYSTAM Z TAKICH APEK JAK QUIZLET, QUIZZIZ I KAHOOT, ABY POKAZAĆ CI, ŻE NAUKA MOŻE BYĆ TEŻ ZABAWĄ:-) ROZWIĄZANIA CHMUROWE TO MÓJ KONIK!!!

Cena mojej lekcji to 80zł za 60 min praktycznej nauki mówienia po angielsku (przedpłata przed lekcją), gdzie to ty jesteś 100% najważniejszy, bo to Ty będziesz mówić! Zapraszam serdecznie do nauki angielskiego metodą bezpośrednią przez skype z wykorzystaniem funkcji SCREEN SHARING (DZIELENIE EKRANU).Kontakt Maciek tel.(+48) 510 534 007 lub Whatsapp/Viber. NIE ODPOWIADAM NA SMSY!



https://www.korepetycje24.com/ogloszenie/233413



[ Edytowany 23 wrz 2023 : 15:37 ]
Powrót do góry
magic17
21 sie 2017 : 19:22

Zarejestrowany #9784
Dołączył: 18 lip 2017 : 19:27
postów: 4


Powrót do góry
magic17
02 lut 2020 : 11:17

Zarejestrowany #9784
Dołączył: 18 lip 2017 : 19:27
postów: 4



[ Edytowany 02 lut 2020 : 11:17 ]
Powrót do góry
magic17
02 lut 2020 : 11:21

Zarejestrowany #9784
Dołączył: 18 lip 2017 : 19:27
postów: 4
magic17 napisał(a) ...





Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System