Forum

Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin :: Forum :: Ogólne :: Sąsiedzi i ich sprawy
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Referendum w sprawie połączenia ze Szczecinem.
Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
fish
26 lip 2013 : 12:49
Zarejestrowany #2447
Dołączył: 26 lip 2013 : 12:30
postów: 2
Cześć Sąsiedzi.
Od października tego roku, wraz z rodziną będę w końcu mieszkańcem wsi Mierzyn. Wsi zarządzanej przeze mniejszą "wieś" Dobrą. Nie będę miał co prawda, latarni przy grodze gminnej, drogi gminnej jak przystało na kraj UE, wody z wodociągu, kanalizacji, etc. i innych zbędnych "udogodnień" zdaniem "magistratu" z Dobrej. Ostatnio zdenerwowany wszystkim co trzeba robić dla Gminy Dobrej wpadłem na pomysł - A może połączymy się ze Szczecinem? Pytania celowo nie uzasadniam, bo ciekaw jestem Waszego zdania.

Robert

Powrót do góry
tygrys
29 lip 2013 : 11:06

Zarejestrowany #23
Dołączył: 28 cze 2008 : 19:38
postów: 614
Jeśli tak wszystko Ci tu przeszkadza, to po co się przeprowadzasz?

A jeśli chcesz znać moje zdanie to proszę: Jestem przeciwna.
Jeśli teraz robi się tu cokolwiek (remontuje drogi, robi kanalizację, deszczówkę, buduje szkoly itd) to po połączeniu ze Szczecinem (czego mam nadzieję nigdy nie doświadczymy) nie będzie się działo NIC.

Trochę denerwuje mnie takie podejście :/
Powrót do góry
sun
29 lip 2013 : 16:20

Zarejestrowany #369
Dołączył: 25 kwi 2010 : 16:02
postów: 38
W 100% zgadzam się z Tygrysem. Ja też nie chcę do Szczecina. Wolę kiedy moje podatki wracają do naszej gminy i przynajmniej widać efekty -coś się dzieje..
Powrót do góry
marlon
30 lip 2013 : 12:08
Zarejestrowany #670
Dołączył: 30 lis 2011 : 14:34
postów: 18
Kiedyś Szczecin chciał ,aby Mierzyn został jego dzielnicą. Dobrze ,że nic z tego nie wyszło.Mieszkając na wsi mamy niższe ubezpieczenia samochodowe, gruntowe .
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System