Forum

Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
martan
17 cze 2013 : 20:59

Zarejestrowany #102
Dołączył: 09 wrz 2008 : 17:14
postów: 286
Witam,
moi znajomi chcą wybudować w Mierzynie. Kilka dni temu oglądałam z nimi działki i wybór był ciężki, bo oferta jest naprawdę imponująca. Znajomym najbardziej wpadły w oko działki na: ul. Baśniowej, u. Kokosowej, Osiedlu nad Stawem i jakieś nowo powstające zamknięte osiedle w Stobnie (przy samej granicy z Mierzynem). Ponieważ Zainteresowani nie pochodzą stąd, obiecałam im, że troszkę się rozejrzę w temacie. W związku z czym mam pytanie: czy ktoś z Państwa mieszka w w/w lokalizacjach i mógłby powiedzieć coś na ich temat? Jak się tam mieszka, jak wygląda sprawa odśnieżania zimą, bo prawie wszystkie ulice/osiedla są prywatne, jak z dojazdem do Szcz, może jest coś na co warto szczególnie zwrócić uwagę itp? Proszę o opinie, bo jednak miejsce zamieszkania jest bardzo ważne, zwłaszcza, że znajomi pragną w wybranym miejscu spędzić resztę życia.
Powrót do góry
irenka
18 cze 2013 : 06:00

Zarejestrowany #13
Dołączył: 24 cze 2008 : 17:19
postów: 58
Moi znajomi mieszkają na Baśniowej i bardzo sobie chwalą Spokój i cisza. Wieczorami można zobaczyć sarny i zające. Droga zimą była odśnieżana. Poza tym teren jest wysoko położony i nie ma mowy o żadnych zalaniach. W dodatku niezły dojazd do miasta. Można jechać Tytusa i Welecką albo Komercyjną, Nasienną i Łukasińskiego. Też planują spędzić tam spory kawałek życia.


[ Edytowany 18 cze 2013 : 06:01 ]

życie generalnie jest fajne
Powrót do góry
żaba
19 cze 2013 : 06:41
Zarejestrowany #142
Dołączył: 27 lis 2008 : 12:56
postów: 104
Z tych lokalizacji wybrałabym Baśniową. Też mam znajomych którzy tam mieszkają i są zadowoleni.
Kokosowa jak dla mnie (o ile dobrze kojarzę) za blisko głównej drogi. Osiedle przy Stobnie kojarzę ale tam chyba nie jest jeszcze zaczęta żadna budowa więc nikt szlaków nie przetrł i różnie to może być. Nieraz na papierze wszystko ładnie wygląda a jak przyjdzie co do czego to jest problem z rozpoczeciem budowy.
Powrót do góry
marlon
19 cze 2013 : 15:43
Zarejestrowany #670
Dołączył: 30 lis 2011 : 14:34
postów: 18
Unikajcie kupna działek przy końcu ulicy Izydy jest to teren podmokły przy zbiorniku wodnym .Właściciel , jest strasznie chciwy chcąc zarobić na ludziach zasypuje ten tern ziemią ,jednocześnie w ten sposob niszcząc środowisko naturalne .Pamiętam jak jeszcze z dwa lata temu było różnego gatunku ptactwo w tej chwili oprócz dzikich kaczek nie ma żadnych.
Powrót do góry
martan
19 cze 2013 : 19:41

Zarejestrowany #102
Dołączył: 09 wrz 2008 : 17:14
postów: 286
Moim zdaniem też ul Baśniowa i równoległa do niej ul Barwna wydają się ciekawe jesli chodzi o lokalizację. Jesli chodzi o ul Izydy to też ją oglądaliśmy i to z dwoma różnymi biurami i od razu wpadło nam w oko to o czym piszesz marlon, że teren jest właśnie mocno podmokły. Z tego samego powodu znajomi od razu zrezygnowali z działek na ul Marcepanowej. Dziękuję za opinie - przekaże znajomym.
Powrót do góry
tygrys
21 cze 2013 : 06:39

Zarejestrowany #23
Dołączył: 28 cze 2008 : 19:38
postów: 614
marlon napisał(a) ...

Unikajcie kupna działek przy końcu ulicy Izydy jest to teren podmokły przy zbiorniku wodnym .Właściciel , jest strasznie chciwy chcąc zarobić na ludziach zasypuje ten tern ziemią ,jednocześnie w ten sposób niszcząc środowisko naturalne .Pamiętam jak jeszcze z dwa lata temu było różnego gatunku ptactwo w tej chwili oprócz dzikich kaczek nie ma żadnych.


Dla kasy wszystko :/
A ludzie nieświadomi wezmą kredyt i później się okaże na jakie bagno się władowali. dosłownie.
Powrót do góry
januszryszard
27 lip 2013 : 10:26
Zarejestrowany #2344
Dołączył: 15 lip 2013 : 15:18
postów: 7
Ja mieszkam przy ul.Zeusa, wkoło powstaje osiedle. Mieszkam od ośmiu lat a w sąsiedztwie mojej działki są działki trzymane jako lokata kapitału lub właściele nie budują się z jakiegoś innego powodu, ale ja mam uczucie ,że ja mieszkam na wysypisku śmieci czy coś w tym stylu, działki są kompletnie zaniedbane. Ja rozumię własność rzecz święta ale o własność trzeba zadbać, ogrodzić by nie psuć sąsiadom widoku i nastroju. Ciekaw jak by czuli by się Ci właściele tych działek jak pod oknami ich mieszkań zrobił by ktoś śmietnik lub wychodek. W innych cywilizowanych krajach europy właściciele tych działek byli by dotąd karani dokąd te działki nie wyglądały w miarę estetycznie.

[ Edytowany 27 lip 2013 : 15:04 ]
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System