Forum

Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
Michmiel
12 mar 2013 : 08:27
Zarejestrowany #1134
Dołączył: 12 mar 2013 : 08:22
postów: 2
Witam,
Jestem zainteresowany zakupem mieszkania na ulicy Topolowej. Konkretnie chodzi mi o bloki pomarańczowo - żółte. Ponoć ten blok wybudowano w 2010r. Czy coś więcej ktoś może mi powiedzieć na temat tych mieszkań? Czytałem o aferze na temat tych bloków ale to chyba chodziło o bloki z 2001 roku. Czy są inne wady tego miejsca ? zalania itp.

pozdrawiam
Powrót do góry
wesoły
13 mar 2013 : 15:41
Gość
Witam. Przeczytaj temat " Życie na Topolowej" Ja tez chciałem kupić mieszkanie w tym bloku, ale odpuściłem. Tylko cena jest tam niezła. Skontaktuj się z użytkownikiem asam ( w tamtym temacie). Generalnie są tam duże problemy z ujęciem wody, jakieś sprawy prokuratorskie z gatunku sztuki budowlanej - np. więźba dachowa jest poprowadzona przez kominy spalinowe od pieców, zalewa mieszkania na skosach itd. Jednak faktycznie są założone księgi wieczyste na te mieszkania w bloku pomarańczowym. Reszta to bomba zegarowa. Ja kupiłem na Kazimierskiej w tym drugim bloku - trochę drożej, ale dużo lepsza lokalizacja i śpię spokojnie.
Powrót do góry
Michmiel
14 mar 2013 : 06:46
Zarejestrowany #1134
Dołączył: 12 mar 2013 : 08:22
postów: 2
Rozmawiałem z sąsiadami nikt nie skarżył się na zalania... Napisałem maila do niego już wcześniej niestety nie odpisał. Coś jeszcze niepokojącego ?

dziękuje za odpowiedz
pozdrawiam
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System