Forum

Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
krissmierzyn
22 sie 2008 : 20:00

Zarejestrowany #34
Dołączył: 15 lip 2008 : 06:09
postów: 608
jak w temacie,gdzie w naszym regionie można nabyć rośliny ogrodowe,krzewy oczywiście w "normalnych" cenach.
oprócz takich sklepów jak Rajski ogród,Smętowice,Ogród pod wierzbami,

We'll see you next time...
krissmierzyn
Powrót do góry
monika
25 sie 2008 : 08:54

Zarejestrowany #25
Dołączył: 30 cze 2008 : 19:37
postów: 82
Jeśli coś blisko Mierzyna to np. na Łukasińskiego jest firma ogrodnicza handlująca roślinami ale nie mam pojęcia jakie tam są ceny bo jeszcze nie miałam okazji się wybrać http://www.ogrody-kaczor.ifg.pl/
Trochę dalej w Lubieszynie na wysokości McDonalda albo minimalnie dalej tylko po przeciwnej stronie jest firma handlująca roślinami, też tam jeszcze nie byłam ale słyszałam że róże sa podobno za 3 euro, droższe pewnie też.
No i mogę polecieć Zalesie za Tanowem, na terenie nadleśnictwa jest szkółka gdzie można kupić tanie rododendrony, berberysy i inne krzewy ale przede wszystkim iglaki. Ceny zdecydownanie niższe niż w Smętowicach. Tam byłam

życie jest pełne zakrętów ...
Powrót do góry
krissmierzyn
25 sie 2008 : 19:40

Zarejestrowany #34
Dołączył: 15 lip 2008 : 06:09
postów: 608
o super,dzieki "monia",sprawdzę tę szkółkę w Tanowie.
Ale powiedz mi czy te punkty na Lubieszynie to przypadkiem ceny nie są robione pod niemców?
widziałem też na Weleckiej są dwa punkty między Julianem a nowym centrum,ale tam nie byłem...

We'll see you next time...
krissmierzyn
Powrót do góry
krissmierzyn
25 sie 2008 : 19:58

Zarejestrowany #34
Dołączył: 15 lip 2008 : 06:09
postów: 608
do "moniki"...
łatwo trafić do tego Zalesia,czy są jakieś tablice lub coś takiego???

We'll see you next time...
krissmierzyn
Powrót do góry
tygrys
25 sie 2008 : 20:01

Zarejestrowany #23
Dołączył: 28 cze 2008 : 19:38
postów: 614
No wlasnie, a "pod nosem" masz dużo roślinek, wlasnie tam gdzie mowisz, kolo piekarni jeden sklep, na przecwiko drugi
Powrót do góry
monika
26 sie 2008 : 17:14

Zarejestrowany #25
Dołączył: 30 cze 2008 : 19:37
postów: 82
No Lubieszyn w pewnym sensie na pewno jest pod niemców ale ta cena którą podałam za róże myślę że i tak jest atrakcyjna. Co do reszty cen to się nie orientuję ale to jest w sumie blisko i zasze sprawdzić można Co do sklepików w Mierzynie jakieś drobnostki tam kupiłam, niektóre rzeczy są tam tańsze a niektóre droższe, pewnie tak jak wszędzie ...
Zalesie jest parę kilometrów za Tanowem, w sumie cały czas jedzie się główną drogą. Po lewej stronie bedzie jakieś oznaczenie nadleśnictwa a po prawej jest właśnie szkółka. Z drogi wygląda to jak jakiś domek w lesie, może jakiś szyld też jest ale nie zwróciłam na to uwagi... Gdzieś miałam telefon do tej szkółki jak odgrzebię to ci podam. Gdyby jakiś konkretny okaz cie ineresował to zawsze wcześniej możesz zadzwonić zeby na darmo tyle kilometrów nie robić;)
Daj znać jak zrobisz rekonesans w tych szkółkach bo przede mną też jeszcze zakupy ogrodnicze ale to już po tym jak bocian zostawi obiecany pakunek

życie jest pełne zakrętów ...
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System