Forum

Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
irenka
07 sie 2008 : 22:01

Zarejestrowany #13
Dołączył: 24 cze 2008 : 17:19
postów: 58
czemu w Mierzynie jest tak mało imprez, festynów, itp.
przecież mieszka nas tu całkiem sporo osób i na pewno większość wybrałaby się na jakiś evencik
może jakaś inicjatywa ze strony samorządu ?


życie generalnie jest fajne
Powrót do góry
trusek77
20 kwi 2010 : 11:22
Zarejestrowany #368
Dołączył: 20 kwi 2010 : 11:14
postów: 9
Witam, hmmm mało imprez?? a po co je organizować jak przychodzi na nie tylko garstka ludzi???
Powrót do góry
ggosia
20 kwi 2010 : 17:58

Zarejestrowany #138
Dołączył: 15 lis 2008 : 21:05
postów: 186
Jak się tu wprowadziliśmy to na boisku na górce odbywała się majówka , było mnóstwo atrakcji dla dzieci i nie tylko ,cieszyłam się ,że blisko i będzie wesoło.Niestety to była ostatnia taka impreza w tym miejscu. A w szkole Mierzyńskiej jak są ipmrezy to chyba nie przychodzi garstka??? Wydawało mi się,że było trochę ludzi:)

Wymasować Ci stopy?:)
www.refleksolog.szczecin.pl
Powrót do góry
trusek77
22 kwi 2010 : 11:34
Zarejestrowany #368
Dołączył: 20 kwi 2010 : 11:14
postów: 9
Ja pamiętam nie jeden festyn, chociazby ostattniego lata.... byl chyba jakis zespół nawet...... i jak dobrze sobie przypominam to bylo nam tylko wstyd, ze prawie wogole ludzi nie bylo. A co do szkoly... to jak sa organizowane w ramach lekcji jakies festyny to trudno zeby nie bylo rodziców z dziecmi
Powrót do góry
tygrys
22 kwi 2010 : 11:49

Zarejestrowany #23
Dołączył: 28 cze 2008 : 19:38
postów: 614
wstyd nie wstyd, ale Mierzyn do imprez przyzwyczajony nie jest... może dlatego bywa tak mało ludzi, ale miejmy nadzieję, że się to zmieni i imprez będzie więcej
Powrót do góry
ggosia
24 kwi 2010 : 19:20

Zarejestrowany #138
Dołączył: 15 lis 2008 : 21:05
postów: 186
Może własnie dlatego,że jest to na terenie szkoły to jest mało ludzi.Powinno byc jakieś miejsce na takie imprezy.

Wymasować Ci stopy?:)
www.refleksolog.szczecin.pl
Powrót do góry
grewos
27 kwi 2010 : 09:32
Zarejestrowany #330
Dołączył: 31 sty 2010 : 13:41
postów: 61
Bo tak naprawde to nie ma gdzie zorganizować większej imprezy w mierzynie, boisko szkolne jest troche małe i nie ma gdzie postawić np sceny , nie mówiąc już o jakimś jedzeniu itp , w Dobrej fajnie sobie taki problem rozwiązali bo przy boisku wydzielili kawałek terenu wybeteonowali i jest dużo miejsca na organiacje imprez , z tego co mi wiadomo to co jakiś czas jest tam coś organizowane , np: Dorzynki lub Dzień Strażaka.
Powrót do góry
krissmierzyn
27 kwi 2010 : 20:21

Zarejestrowany #34
Dołączył: 15 lip 2008 : 06:09
postów: 608
Większe imprezy plenerowe w ubiegłym roku były organizowane na mierzyńskim boisku.Była scena,grał zespół,i takie tam atrakcje dla dzieci...

We'll see you next time...
krissmierzyn
Powrót do góry
grewos
28 kwi 2010 : 06:47
Zarejestrowany #330
Dołączył: 31 sty 2010 : 13:41
postów: 61
Porównójąc boisko szkolne w mierzynie do boiska na którym organizowane są imprezy w Dobrej , to mierzyńskie boisko jest po prostu malutkie i jest tam naprawde mało miejsca na większą imprezę , po za tym nie ma gdzie zaparkować i boisko znajduje się przy ruchliwej drodze .Może było by tych imprez więcej gdyby było wydzielone na takie atrakcje miejsce a jego po prostu nie ma .Piszesz Kriss że jakaś tam impreza była , ale ile ich tam było jedna dwie , a co to jest przecież mierzyn nie jest taki mały. A jest w mierzynie straż pożarna ? Np żeby zorganizować dzień strażaka, czy mierzyn podlega pod Dobrą?
Powrót do góry
krissmierzyn
28 kwi 2010 : 20:53

Zarejestrowany #34
Dołączył: 15 lip 2008 : 06:09
postów: 608
grewos napisał(a) ...

Porównójąc boisko szkolne w mierzynie do boiska na którym organizowane są imprezy w Dobrej , to mierzyńskie boisko jest po prostu malutkie i jest tam naprawde mało miejsca na większą imprezę , po za tym nie ma gdzie zaparkować i boisko znajduje się przy ruchliwej drodze .Może było by tych imprez więcej gdyby było wydzielone na takie atrakcje miejsce a jego po prostu nie ma .Piszesz Kriss że jakaś tam impreza była , ale ile ich tam było jedna dwie , a co to jest przecież mierzyn nie jest taki mały. A jest w mierzynie straż pożarna ? Np żeby zorganizować dzień strażaka, czy mierzyn podlega pod Dobrą?


nie wiem ile było organizowanych imprez na boisku,ja osobiście byłem na dwóch.Faktycznie problem z parkowaniem występuje,ludzie parkowali wzdłuż ul.Długiej,trochę niebezpiecznie z dzieciakami,ale większość przyszła piechotką.
Jeśli chodzi o straż pożarną to najbliższa jednostka chyba rzeczywiście w Dobrej stacjonuje,a większy oddział w Policach.Przydała by się remiza i potańcówki,hehe

We'll see you next time...
krissmierzyn
Powrót do góry
grewos
29 kwi 2010 : 07:52
Zarejestrowany #330
Dołączył: 31 sty 2010 : 13:41
postów: 61
Jakby była to może by się coś działo , a tak nie ma więc cisza i spokój.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System