Forum

Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
tygrys
19 maj 2010 : 17:26

Zarejestrowany #23
Dołączył: 28 cze 2008 : 19:38
postów: 614
Rozumiem, że deszcz pada, że kałuże się robią i samochodom czasem ciężko jest je omijać, bo sama jeżdzę i wiem, jakie to czasem trudne.
Ale chodzę też z dzieckiem na spacer, pieszo i to co robią niektórzy kierowcy jest straszne.
Jak wiecie wózek nie ma szyb i wycieraczek, więc miejcie na względzie te dzieci, które przez was zostaną ochlapane... one mają buzie akurat na "odpowiedniej" wysokości.
Może tak zwolnicie gdy będziecie przejeżdżać koło "nas"? Czy to takie trudne, zbawi was te kilka sekund???
A moze pomyślicie, że ktoś może i Wam tak dziecko ochlapać? Miło by było?

:/ :/ :/

Powrót do góry
ggosia
19 maj 2010 : 20:59

Zarejestrowany #138
Dołączył: 15 lis 2008 : 21:05
postów: 186
Przykre:( ja będę pamiętała:)

Wymasować Ci stopy?:)
www.refleksolog.szczecin.pl
Powrót do góry
martan
19 maj 2010 : 22:17

Zarejestrowany #102
Dołączył: 09 wrz 2008 : 17:14
postów: 286
Tygrys w zupełności się z Tobą zgadzam. Chcę jednak opowiedzieć o sytuacji, która mnie spotkała w zeszłym roku. Latem przejechałam koło kobiety z wózkiem i pomimo że zwolniłam moim zdaniem na prawdę sporo, kiedy zaparkowałam pod domem zaatakowała mnie, że dlaczego (jej zdaniem) nie zwolniłam i zakurzyłam jej wózek. Teraz zwalniam jeszcze bardziej, ale proszę mieć na uwadze, że samochód to jednak samochód i on także ma swoją minimalną prędkość, poniżej której po prostu zgaśnie silnik (no chyba że należy wysiąść z samochody i go po prostu w rękach przenieść), więc proszę co niektóre matki z dziećmi, aby nie przesadzały. Przecież na pierwszy rzut oka widać kto zwalnia a kto nie, a że niektórzy nie zwolnią aż tak bardzo jakby Panie chciały to nie powód do ataku. Tym bardziej, że czasami pomimo naprawdę malutkiej prędkości można przypadkiem wjechać w kałuże lub latem kiedy jest mocno sucho i tak się zakurzy. Dobrze chociaż tyle, że co niektórzy nawet trochę zwalniają przez co widać że bardziej lub mniej, ale jednak liczą się z pieszymi na drodze.

I zanim ktoś mnie skrytykuje za wyrażenie własnego zdania, chcę powiedzieć że sama lada moment zostanę matką, więc rozumiem inne kobiety, ale na litość proszę nie przesadzać.
Powrót do góry
tygrys
19 maj 2010 : 23:43

Zarejestrowany #23
Dołączył: 28 cze 2008 : 19:38
postów: 614
rozumiem, ale w mojej sytuacji akurat nie było "przesadzania".
Powrót do góry
izucha
20 maj 2010 : 08:16
Zarejestrowany #337
Dołączył: 12 lut 2010 : 11:09
postów: 59
Ja też się staram, ale przyznam że czasem się zagapię albo chlapnę mimo że zwolnię maksymalnie tak jak wczoraj... Strasznie współczuję pieszym wzdłuż Łukasińskiego, koszmarnie się tam chodzi po deszczach. Tygrysie dobrze że o tym piszesz, bo wielu kierowców jest kompletnie pozbawionych wyobraźni, nawet nie chcę myśleć że co niektórzy być może świadomie bryzgają tą wodą :/
Powrót do góry
martan
20 maj 2010 : 10:14

Zarejestrowany #102
Dołączył: 09 wrz 2008 : 17:14
postów: 286
Tygrys wierzę, że nie przesadzasz, ale po tym co spotkało mnie wiem że co niektóre kobiety z wózkami potrafią niestety przesadzić:/
Powrót do góry
tygrys
20 maj 2010 : 13:46

Zarejestrowany #23
Dołączył: 28 cze 2008 : 19:38
postów: 614
wiesz, z wózkiem czy nie, nikt nie lubi być ochlapany

Tylko tym bardziej to wkurza, jesli to dziecko "dostanie" najwięcej, bo my stoimy za wózkiem, mamy jakąś ochronę, a dziecko nie.
Powrót do góry
martan
20 maj 2010 : 20:28

Zarejestrowany #102
Dołączył: 09 wrz 2008 : 17:14
postów: 286
Zgadza się...
Powrót do góry
grewos
21 maj 2010 : 08:18
Zarejestrowany #330
Dołączył: 31 sty 2010 : 13:41
postów: 61
Czytam czytam i tak mnie zastanawia , na jakiej podstawie autor tego tematu kieruje ten tekst do mieszkańców mierzyna oskarżając Ich , Czy któryś z mieszkańców mierzyna został złapany na takim zdarzeniu że oskarżani są wszyscy przez autora tematu? Codziennie przez Mierzyn przejeżdża tysiące samochodów , ale dlaczego ten tekst jest skierowany akurat do ludzi którzy zamieszkują tę miejscowość?
Powrót do góry
tygrys
21 maj 2010 : 12:51

Zarejestrowany #23
Dołączył: 28 cze 2008 : 19:38
postów: 614
Nie napisałam, że to mieszkaniec Mierzyna, bo go nie wylegitymowałam.
Z resztą - gdzie jest napisane, że to tylko i wyłącznie do ludzi tu mieszkających? Forum czytają też Szczecinianie i ludzie z sąsiednich miejscowości.Piszę ogólnie - do kierowców.

A rzecz miała miejsce w Mierzynie, więc na tym forum napisałam.

Nie rozumiem oburzenia.

Ale, jak to się mówi: uderz w stół a nożyczki się odezwą



[ Edytowany 21 maj 2010 : 12:51 ]
Powrót do góry
izucha
21 maj 2010 : 13:08
Zarejestrowany #337
Dołączył: 12 lut 2010 : 11:09
postów: 59
grewos Ty raczej gdzieś indziej powinieneś uwalniać nadmiar testosteronu
Powrót do góry
grewos
21 maj 2010 : 17:11
Zarejestrowany #330
Dołączył: 31 sty 2010 : 13:41
postów: 61
Spokojnie , nie mam nadmiaru niczego .
Zadałem konkretne pytanie i to wszystko , nie rozumiem o co pretensje.
A co do tekstu to wydaje mi sie że jest to forum Mierzyna a nie Szczecina .
Cytat:
"Jak wiecie wózek nie ma szyb i wycieraczek, więc miejcie na względzie te dzieci, które przez was zostaną ochlapane... one mają buzie akurat na "odpowiedniej" wysokości.
Może tak zwolnicie gdy będziecie przejeżdżać koło "nas"? Czy to takie trudne, zbawi was te kilka sekund???
A moze pomyślicie, że ktoś może i Wam tak dziecko ochlapać? Miło by było?"
Tekst ewidentnie skierowany do mieszkańców mierzyna .a głównie do użytkowników forum.A przecież pani nikogo nie legitymowała.
Jeśli ktoś ma jakiś problem to ok jasne , może pisać po to jest forum , ale nie rozumiem dlaczego ktoś jest oskarżany skoro nie został złapany za ręke .
Też mam dziecko też chodzę z nim na spacery i zgadzam sie z tym że pełno jezdzi kretynów którzy mają spacerowiczów głęboko gdzieś , ale nikogo nie oskarżam.
Mieszkaniec Mierzyna.
Powrót do góry
irenka
21 maj 2010 : 17:35

Zarejestrowany #13
Dołączył: 24 cze 2008 : 17:19
postów: 58
gdzie ty w tym tekście widzisz oskarżenia ?? bo chyba ślepa jestem
widzę natomiast człowieka, który lubi się czepiać,
też mam powyżej uszu idiotów, którzy nawet nie pomyślą o zdjęciu nogi z gazu,
w zupełności zgadzam się z tygrysem i pozostałymi forumowiczkami

życie generalnie jest fajne
Powrót do góry
tygrys
21 maj 2010 : 20:20

Zarejestrowany #23
Dołączył: 28 cze 2008 : 19:38
postów: 614
Grewos, a Twoim zdaniem gdzie to miałam pisać? Po to jest forum, a to że jest ono mierzyńskie nie ogranicza się tylko do mieszkańców Mierzyna, bo wierz mi, że czytają je też inni, nie zamieszkujący tej akurat miejscowości.

"Tekst ewidentnie skierowany do mieszkańców mierzyna .a głównie do użytkowników forum." - Twoim zdaniem mam chodzić od domu do domu i uświadamiać każdego kierowcę, i broń boże nie pisać na forum, bo wtedy oskarżam niewinnych czytelników?

Przeanalizowałam swoja wypowiedź, bo już zwątpiłam, może naprawdę gdzieś napisałam, ze oskarżam mieszkańców Mierzyna, ale nie. Nawet nie napisałam, że oskarżam, tylko żeby zwrócili uwagę na to, bo fajnie jest siedzieć w suchym samochodzie, kiedy ktoś inny jest ochlapany, więc może wskoczysz na jakiś inny temat i tam się czegoś przyczepisz? Bo tu tylko szukasz dziury w całym.
Powrót do góry
ciekawa
21 maj 2010 : 20:57
Zarejestrowany #20
Dołączył: 25 cze 2008 : 17:37
postów: 31
A ja wiem o czym mowa...

Szłam ostatnio z dzieckiem i jakiś "miły" pan (od razu zaznaczam, że nie wiem czy z Mierzyna, bo na czole napisane nie miał), wyjeżdżając z Centrum Mierzyn ochlapał nam wózek
Na szczęscie tylko wózek... A przecież widział nas wcześniej...

Powrót do góry
izucha
22 maj 2010 : 22:52
Zarejestrowany #337
Dołączył: 12 lut 2010 : 11:09
postów: 59
Grewos mocno się stara, żeby w narzekalni powstał wątek poświęcony jego osobie
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System