Tytuł wiadomości: Bal Karnawałowy w Akademii Pszczółka! (więcej...)
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
czwartek 19 sty 2012 - 15:03:52


Bal Karnawałowy
w Akademii Pszczółka!


W połowie stycznia, w Akademii Twórczej Edukacji Pszczółka w Mierzynie odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia, już od rana dzieci przychodziły do przedszkola w najprzeróżniejszych strojach. Były księżniczki i czarodziejki, bohaterowie bajek, rycerze, a nawet Zorro w czarnej masce. Atrakcji podczas balu nie brakowało. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wesołego wydarzenia.


W środę 11 stycznia 2012 r. na ulicy Ślicznej w Mierzynie pojawiły się kolorowe postacie. To przedszkolaki z Akademii Twórczej Edukacji Pszczółka szykowały się do Karnawałowego Balu. Dzieci przebrane były za postacie znane z bajek, bohaterów, rycerzy, czy księżniczki. Spotkaliśmy nawet wojownika Ninja, misia polarnego, piratkę, Spider-Mana i Batmana.

Reklamy Google:


Podczas Karnawałowego Balu Przebierańców dzieci brały udział w wielu zabawach i konkursach. Najważniejszy był oczywiście konkurs na najbardziej oryginalne przebranie. Przedszkolaki bawiły się również w kalambury podczas których odgadywały postacie z bajek. Kolejne atrakcje to: malowanie twarzy i baloników, zabawa "kto pierwszy na krzesło", śmieszne tańce i konkurs taneczny, podczas którego dzieci losowały figury taneczne, które musiały zatańczyć. Podczas balu nie mogło też zabraknąć korowodu karnawałowego.

Dzieci były zachwycone przebieraną zabawą i jak wspominali rodzice, długo nie mogły zasnąć wieczorem z nadmiaru pozytywnych wrażeń. Gratulujemy udanej zabawy i do zobaczenia za rok na kolejnym Karnawałowym Balu w Akademii Pszczółka w Mierzynie.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościKarnawałowy Bal Przebierańców - galeria zdjęćŹródło: Akademia Twórczej Edukacji PszczółkaTa wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.976 )