Tytuł wiadomości: Kurs języka angielskiego dla dzieci - Teddy Eddie
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
piątek 03 wrz 2021 - 17:06:19


Kurs języka angielskiego dla dzieci - Teddy Eddie

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School prowadzi zapisy na zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych kursantów, licencjonowaną metodą TEDDY EDDIE.Zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat cieszą się dużą popularnością i prestiżem w całej Polsce, jak również u naszych czeskich i słowackich sąsiadów, a nawet za hiszpańską granicą. Łącznie zajęcia metodą Teddy Eddie dostępne są w 500 lokalizacjach w Europie, z czego w Szczecinie w zajęciach z misiem najmłodsi mogą uczestniczyć wyłącznie w Ogólnopolskiej Szkole Językowej British School, w oddziałach w Centrum, na Prawobrzeżu i w Mierzynie. Nauka angielskiego dla dzieci z Teddy Eddie to przygoda, która rozpoczęta wcześnie zaprocentuje w przyszłości.

Zajęcia Teddy Eddie odbywają się w czterech grupach wiekowych:

1. Start 2-3 lata
Pierwsze słowa i zdania. Dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym. Celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

2. Standard 4-5 Llat
Pierwsze rozmowy. Dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

3. ABC 5-6 lat
Początki czytania. Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

4. School 6-7 LAT
Czytanie tekstów. Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

Każdy, nawet nasz najmłodszy kursant jak również jego rodzic/opiekun, ma dostęp do wielu pomocy naukowych jakie oferuje kurs Teddy Eddie. W cenie kursu między innymi są:

  • podręcznik
  • poradnik dla rodziców
  • płyta CD z nagraniami
  • dostęp do aplikacji Plac Zabaw online

A to wszystko mieści się w charakterystycznej teczce z wizerunkiem misia, którą nasi najmłodsi kursanci pieczołowicie noszą ze sobą na każde zajęcia!

Dane teleadresowe:


Ogólnopolska Szkoła Językowa British School

1. Oddział - Centrum, al. Niepodległości 17, 70-412 Szczecin
Telefon: 91 435 00 05
2. Oddział - Prawobrzeże, ul. Struga 27, 70-784 Szczecin
Tel. kom.: +48 505 845 104
3. Oddział - Mierzyn, ul. Welecka 38, 72- 006 Mierzyn
Tel. kom.: +48 517 540 435
www.britishschool.pl

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School - zdjęcia:
Artykuł promocyjnyTa wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4759 )