Tytuł wiadomości: Oferty na budowę odcinka kanalizacji na ul. Zeusa
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
czwartek 19 sie 2021 - 10:33:49


Oferty na budowę odcinka kanalizacji na ul. Zeusa

Gmina Dobra otworzyła oferty złożone w przetargu na budowę kolejnego odcinka kanalizacji sanitarnej na ulicy Zeusa w Mierzynie. Realizacją inwestycji, która zakłada budowę kanalizacji na odcinku od skrzyżowania z ul. Amaltei do ulic Wenus, Izydy, Orfeusza i Seleny, jest 5 firm.Inwestycja zakłada kontynuację budowy układu kanalizacji sanitarnej o średnicy 0,20 m o łącznej długości 1378 m, wraz z przykanalikami do granicy działki pasa drogowego Ø 0,16 m o łącznej długości 500 m, do obsługi poszczególnych działek wzdłuż ul. Zeusa od skrzyżowania z ul. Amaltei do ulic Wenus, Izydy, Orfeusza i Seleny w Mierzynie.

Oferty w przetargu na realizację prac budowlanych złożyło 5 firm - najtańsza opiewa na kwotę 1,9 mln złotych. Gmina zarezerwowała na ten cel 2,6 mln złotych. Obecnie trwa ocena ofert złożonych w przetargu. Czas realizacji zamówienia to 10 miesięcy od momentu podpisania umowy z wybranym wykonawcą.

W 2020 r. wykonano pierwszy odcinek kanalizacji od ul. Lubieszyńskiej do skrzyżowania z ul. Amaltei za kwotę 401 tys. złotych.

Po zrealizowaniu całej inwestycji możliwe będzie podłączenie do kanalizacji sanitarnej przyległych działek.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Budowa kolejnego odcinka kanalizacji na ul. Zeusa

Gmina Dobra ogłosiła przetarg na budowę kolejnego odcinka kanalizacji sanitarnej na ulicy Zeusa w Mierzynie. Inwestycja zakłada budowę kanalizacji na odcinku od skrzyżowania z ul. Amaltei do ulic Wenus, Izydy, Orfeusza i Seleny.


Ruszyła budowa kanalizacji na ul. Zeusa
w Mierzynie


Rozpoczęły się prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na ulicy Zeusa w Mierzynie. Inwestycja zakłada budowę kanalizacji na odcinku od ul. Lubieszyńskiej do ul. Prostej wraz z przebudową kolidującego uzbrojenia.


Budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Zeusa
w Mierzynie


Wkrótce rozpoczną się prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Zeusa w Mierzynie. Inwestycja zakłada budowę kanalizacji na odcinku od ul. Lubieszyńskiej do ul. Prostej wraz z przebudową kolidującego uzbrojenia.


Budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Zeusa
w Mierzynie


Gmina Dobra zleciła opracowanie projektu zakładającego budowę kanalizacji sanitarnej na ul. Zeusa w Mierzynie, na odcinku od ul. Lubieszyńskiej do ul. Orfeusza. Projekt ma też zakładać przebudowę kolidującego uzbrojenia. Po zrealizowaniu inwestycji możliwe będzie podłączenie do kanalizacji sanitarnej przyległych działek.Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4753 )