Tytuł wiadomości: Strażnik graniczny obezwładnił pijanego kierowcę
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
czwartek 06 maj 2021 - 09:06:40


Strażnik graniczny obezwładnił pijanego kierowcę

W jednym ze sklepów przy ul. Spółdzielców w Mierzynie funkcjonariusz straży granicznej zauważył nietrzeźwych mężczyzn, którzy chcieli kupić alkohol. Następnie wsiedli do samochodu i chcieli odjechać. Strażnik wyciągnął kluczyki ze stacyjki pojazdu i obezwładnił pijanego kierowcę. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, która zajęła się nietrzeźwym 38-letnim mężczyzną.


Do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 maja przed godz. 19:00. Funkcjonariusz straży granicznej nie będąc na służbie zauważył, jak przy jednym ze sklepów przy ul. Spółdzielców w Mierzynie zatrzymuje się samochód marki Hyundai, z którego wysiedli nietrzeźwi mężczyźni.

"Strażnik wszedł za nimi do sklepu. Mężczyźni chcieli kupić alkohol, jednak sprzedawczyni nie wyraziła na to zgody. Mężczyźni wrócili do samochodu i chcieli odjechać. W tym momencie interweniował funkcjonariusz, który wyciągnął kluczyki ze stacyjki pojazdu i obezwładnił pijanego kierowcę" - informuje mł. asp. Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Na miejsce zdarzenia wezwano policję, która zajęła się nietrzeźwym 38-letnim mężczyzną. Z tego co udało nam się ustalić był to obywatel Ukrainy. Mężczyzna nie chciał poddać się badaniu alkomatem i został zabrany na pobranie krwi. Prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie.

Źródło: mł.asp. Katarzyna Leśnicka

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Nocna kolizja w Mierzynie

W środę, 31 marca ok. godz. 21:30 doszło do poważnej kolizji na drodze krajowej nr 10 w Mierzynie. Zderzyły się 2 samochody osobowe. Kierowca VW Golfa zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym jechał samochód Alfa Romeo. Doszło do zderzenia czołowego. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.Złodziej sam zgłosił się
na policję w Mierzynie


"Dzień dobry. Przyszedłem, bo jestem poszukiwany i mam już dość tej tułaczki” - tymi słowami 39-letni mężczyzna przywitał się z dyżurnym w Komisariacie Policji w Mierzynie. Mężczyzna unikał wymiaru sprawiedliwości, ponieważ został skazany wyrokiem sądu na 6 miesięcy więzienia za kradzieże.Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4723 )