Tytuł wiadomości: Budowa sieci wodociągowej w Mierzynie
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
piątek 09 kwi 2021 - 12:49:31


Budowa sieci wodociągowej w Mierzynie

Gmina Dobra ogłosiła przetarg na budowę sieci wodociągowej na odcinku od skrzyżowania ul. Lubieszyńskiej i Zgodnej do skrzyżowania ulic Grafitowej i Zgodnej w Mierzynie. Firmy zainteresowane przetargiem mogą składać swoje oferty do 23 kwietnia. Termin wykonania inwestycji to 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy.


W ramach inwestycji wybudowany zostanie odcinek sieci wodociągowej Ø 160 o długości 67,5 m na odcinku od skrzyżowania ul. Lubieszyńskiej i Zgodnej do skrzyżowania ulic Grafitowej i Zgodnej w Mierzynie, wraz z przejściem poprzecznym przez pas drogi krajowej nr 10. Po stronie wykonawcy będzie m.in. realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z dokumentacją projektową, warunkami oraz uzyskaniem niezbędnych pozwoleń i zatwierdzenia tymczasowej organizacji ruchu.

Wykonawca będzie musiał uzyskać wszystkie niezbędne dokumenty formalno-prawne umożliwiające prace budowlane, a następnie po wykonanych robotach dokumenty umożliwiające użytkowanie inwestycji.

Firmy zainteresowane przetargiem mogą składać swoje oferty do 23 kwietnia do godz. 11:00 poprzez platformę zamówień publicznych dostępną pod adresem portal.smartpzp.pl/dobraszczecinska.

Termin wykonania inwestycji to 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Źródło: UG Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4715 )