Tytuł wiadomości: Nocna kolizja na ul. Lubieszyńskiej w Mierzynie
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
czwartek 01 kwi 2021 - 10:32:37


Nocna kolizja w Mierzynie

W środę, 31 marca ok. godz. 21:30 doszło do poważnej kolizji na drodze krajowej nr 10 w Mierzynie. Zderzyły się 2 samochody osobowe. Kierowca VW Golfa zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym jechał samochód Alfa Romeo. Doszło do zderzenia czołowego. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.


Policja odebrała zgłoszenie o kolizji ok. godz. 21:30. Na ul. Lubieszyńskiej w Mierzynie zderzyły się czołowo 2 samochody osobowe.

"34-letni kierowca VW Golfa jechał w kierunku Mierzyna. Jak sam przyznał musiał zasnąć za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym jechał samochód Alfa Romeo. W pojeździe byli 28-letni kierowca z 6-letnim dzieckiem. Doszło do czołowego zderzenia" - informuje mł.asp. Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Na miejscu pojawiła się policja i jednostki straży pożarnej, które usunęły skutki wypadku. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Źródło: mł.asp. Katarzyna Leśnicka
Fot. OSP w Dobrej

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Złodziej sam zgłosił się
na policję w Mierzynie


"Dzień dobry. Przyszedłem, bo jestem poszukiwany i mam już dość tej tułaczki” - tymi słowami 39-letni mężczyzna przywitał się z dyżurnym w Komisariacie Policji w Mierzynie. Mężczyzna unikał wymiaru sprawiedliwości, ponieważ został skazany wyrokiem sądu na 6 miesięcy więzienia za kradzieże.Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4711 )