Tytuł wiadomości: Posłuchaj, DGS zmienia się w Demant
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
wtorek 02 mar 2021 - 13:21:47


Posłuchaj,
DGS zmienia się w Demant


Jeden z największych pracodawców w regionie - DGS zmienił się w „Demant”. Firma od 2020 roku zatrudniła łącznie ponad 120 nowych specjalistów i planuje dalszy rozwój.Posłuchaj, jesteśmy w grupie Demant

W lutym 2019 roku grupa Demant (wcześniej William Demant Holding) wdrożyła strategię nowej marki by wzmocnić wewnętrzną spójność, kulturę organizacyjną, współpracę, konkurencyjność oraz rekrutację. DGS był częścią tego procesu – jednym z wielu miejsc na świecie, które się zmieniło.

"Chciano, aby DGS był bardziej widoczną częścią dziedzictwa Demant. Należymy do dużej grupy o globalnym zasięgu, która tworzy rozwiązania przyczyniające się do poprawy słuchu i zdrowia ludzi na całym świecie. Nasi specjaliści na co dzień pracują w międzynarodowych zespołach" – mówi Nicolai Ryfos, dyrektor generalny DGS Business Services Sp. z o.o. w Szczecinie.

Demant – posłuchaj rodzinnej historii

Nazwa została wybrana, żeby zbudować nawiązanie do korzeni firmy. Historii założyciela – człowieka z pasją – Hansa Demanta, który chciał poprawić życie swojej żony cierpiącej na ubytek słuchu. Przez ponad 100 lat członkowie rodziny Demant odegrali znaczącą rolę w tworzeniu nowoczesnych technologii pomagających ludziom lepiej słyszeć.

"Zmiana na Demant cementuje tę ponadstuletnią podróż, w czasie której staliśmy się silną firmą, aktywną i zaangażowaną pod każdym względem – począwszy od aparatów i implantów słuchowych po usługi dla protetyki słuchu na całym świecie" – mówi Sebastian Gulka, dyrektor generalny DGS Poland Sp. z o.o. w Mierzynie.

Posłuchaj, jest fajna praca w Demant

Firma, w której obecnie na Pomorzu Zachodnim pracuje ponad 2700 osób, wciąż się rozwija. "Tylko w 2020 zatrudniliśmy ponad 120 specjalistów różnych dziedzin. W tym roku będziemy rozbudowywać m.in. działy R&D oraz finansowe. Obecnie mamy otwartych ponad 30 wakatów. Poszukujemy inżynierów, księgowych, programistów czy specjalistów ds. obsługi klienta" – mówi Elżbieta Adamowicz, dyrektor HR.

Najliczniejszą grupę w Demant stanowią pracownicy Produkcji i Magazynu. "To osoby, które po przyjściu do naszej firmy, przechodzą szkolenia przygotowujące je do wykonywania codziennych zadań. Część z nich ma szansę w przyszłości zmienić dział. Dzięki różnorodnym programom rozwojowym łącznie w 2020 roku ponad 170 osób z całej firmy zmieniło swoje stanowisko" – mówi Elżbieta Adamowicz.

Więcej informacji o aktualnych ofertach pracy można znaleźć na stronie www.demantszczecin.pl

Praca w Demant:

Grupa Demant działa na rynku globalnym, posiadając spółki w ponad 30 krajach, zatrudnia ponad 16 000 osób i generuje roczne przychody w wysokości 14,469 mln DKK. Produkty są sprzedawane w ponad 130 krajach. Notowana na Kopenhaskiej Giełdzie Nasdaq jako jedna z 25 spółek, których akcje są najczęściej notowane pod względem kapitalizacji rynkowej w wolnym obrocie, znanych również jako indeks C25, Demant jest spółką dominującą stojącą za sukcesami handlowymi takich światowych marek jak Oticon, Bernafon, Sonic, Audika, Oticon Medical, MAICO, Interacoustics, Amplivox, Grason-Stadler, MedRx i Sennheiser Communications. William Demant Invest A/S, spółka w całości należąca do Fundacji Williama Demanta, posiada większość udziałów w Demant A/S, co stanowi gwarancję stabilności.
Dane teleadresowe:

DGS Poland Sp. z o.o.
ul. Lubieszyńska 59, 72-006 Mierzyn
Telefon: +48 91 441-77-00
e-mail: pl.operations@demant.com
znajdź nas na Facebooku
znajdź nas na LinkedIn

DGS Business Services Sp. z o.o.
ul. Malczewskiego 26, 71-612 Szczecin
Telefon: +48 16 627-70-00
e-mail: pl.bs@demant.com
znajdź nas na Facebooku
znajdź nas na LinkedIn


Artykuł promocyjnyTa wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4698 )