Tytuł wiadomości: Luxmedica - Face and Body Beauty
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
piątek 05 lut 2021 - 17:22:10


Luxmedica
Face and Body Beauty


Luxmedica Face and Body Beauty to nowe miejsce na mapie Mierzyna. Nowoczesny salon kosmetyczny stworzony z pasją, dobrą energią oraz szerokim zakresem usług kosmetycznych na najwyższym poziomie, mieści się przy ulicy Weleckiej 1A obok hotelu "Julian".


Marzena Rutkowska - manager salonu informuje, że najważniejszą zawodową misją Luxmedica Beauty jest zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej. Ponadto stworzenie miejsca zaufanego, przyjaznego, profesjonalnego, w którym każdy poczuje się wyjątkowo. Każdy bowiem znajdzie w salonie coś idealnego dla siebie, swoja własną drogę do piękna. Luxmedica Face and Body Beauty to nie tylko salon kosmetyczny, ale również wyjątkowe miejsce stworzone z zaangażowaniem, pasją oraz sercem.

W trosce o wysoki standard oferowanych usług Luxmedica Face and Body Beauty została wyposażona w najnowszej generacji oraz najwyższej jakości sprzęt kosmetyczny, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz zapewnia profesjonalny i wykwalifikowany personel. W ofercie salonu znajdziemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało z użyciem najlepszych produktów kosmetycznych, zabiegi z użyciem urządzeń kosmetycznych, zabiegi upiększające rzęsy i brwi, japoński masaż Kobido, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, mezoterapię mikroigłową, karboksyterapię oraz depilację.

Salon Luxmedica Face and Body Beauty zlokalizowany jest przy ulicy Weleckiej 1A w Mierzynie, obok hotelu „Julian”. Otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00. Na wizyty zapisywać można się bezpośrednio przez salon, drogą telefoniczną, mailową, za pośrednictwem social mediów lub aplikacji Booksy. W salonie stosowane są wszystkie środki bezpieczeństwa związane ze stanem epidemii.

Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu salonu oraz aktualny cennik znaleźć można na Facebooku, Instagramie oraz profilu w Google.

Dane teleadresowe:

Luxmedica Face and Body Beauty
ul. Welecka 1A, 72-006 Mierzyn
Telefon: +48 793 797 800
e-mail: salon@luxmedicabeauty.pl
znajdź nas na Facebooku
znajdź nas na Instagramie
Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4692 )