Tytuł wiadomości: Koniec remontu ulicy Zakładowej w Mierzynie
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
wtorek 01 gru 2020 - 09:56:19


Koniec remontu ulicy Zakładowej w Mierzynie

Zakończyła się modernizacja ulicy Zakładowej w Mierzynie. Gmina Dobra odebrała już inwestycję od wykonawcy. W ramach remontu przebudowano konstrukcję jezdni i skrzyżowanie z ul. Welecką oraz zmodernizowano chodniki i zjazdy do posesji.


Modernizacja ulicy Zakładowej planowana była już od dawna. W październiku 2018 roku odbyło się spotkanie z mieszkańcami, na którym przedstawiciele Urzędu Gminy Dobra zaprezentowali projekt przebudowy tej ulicy. Dokumentację przygotowało BPD - Biuro Projektów Drogowych Aleksandra Nowik.

W ramach inwestycji przebudowano konstrukcję jezdni i skrzyżowanie z ul. Welecką, zmodernizowano chodniki i zjazdy do posesji. Przebudowano także kanalizacje deszczową i sanitarną oraz wodociąg. Powstało nowe oznakowanie pionowe jezdni.

Przebudowę ulicy Zakładowej zrealizowała firma P.H.U. BUDMAR za kwotę 1,44 mln złotych.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości



Zobacz artykuły powiązane:

Modernizacja ulicy Zakładowej w Mierzynie

W Mierzynie trwa modernizacja ulicy Zakładowej. Inwestycja zakłada przebudowę konstrukcji jezdni i skrzyżowania z ul. Welecką oraz modernizację chodników i zjazdów. Zerwano już asfalt i prowadzone są prace budowlane. Droga jest zamknięta dla ruchu.



Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4674 )