Tytuł wiadomości: Przedszkola w Mierzynie: ważna informacja!
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
czwartek 19 lis 2020 - 10:01:22


Przedszkola w Mierzynie: ważna informacja!

W związku z trudną sytuacją kadrową w nowym Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Mierzynie, związaną z epidemią koronawirusa, placówka przedłużyła zawieszenie zajęć do 27 listopada. Lepsza sytuacja jest w Przedszkolu Publicznym Nr 2 przy ul. Weleckiej, gdzie stacjonarne zajęcia zostaną wznowione od poniedziałku, 23 listopada.


Decyzję o zamknięciu przedszkoli w Mierzynie od 9 listopada podjęto ze względu na bezpieczeństwo dzieci i personelu. Placówki miały wznowić działalność od 23 listopada.

"W związku z trudną sytuacją kadrową w Przedszkolu Publicznym Nr 1 przy ul. Kolorowej 25 w Mierzynie, związaną z pandemią Covid-19, wystąpiłam do Urzędu Gminy Dobra (organu prowadzącego Zespół Przedszkoli w Mierzynie) oraz do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach o wyrażenie zgody na zawieszenie zajęć dla wszystkich oddziałów przedszkolnych w okresie od dnia 23 listopada 2020 r. do dnia 27 listopada 2020 r. Mam nadzieję, że ta tygodniowa przerwa pozwoli wszystkim na powrót do zdrowia i normalnego funkcjonowania" - poinformowała dzisiaj Dyrektor Zespołu Przedszkoli w Mierzynie Beata Kropidłowska.

Sytuacja kadrowa w Przedszkolu Publicznym Nr 2 przy ul. Weleckiej 30 w Mierzynie jest lepsza i tam stacjonarne zajęcia zostaną wznowione zgodnie z planem od poniedziałku, 23 listopada.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Od poniedziałku zamknięte przedszkola w Mierzynie

W związku ze wzrastającą liczbą zachorowań na koronawirusa wśród pracowników (19 osób) i dużą liczbę zwolnień lekarskich, podjęto decyzję o zawieszeniu zajęć w publicznych przedszkolach nr 1 i nr 2 w Mierzynie. Od poniedziałku ze względu na bezpieczeństwo dzieci i personelu placówki nie będą czynne. Zajęcia będą zawieszone do 20 listopada.Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4672 )