Tytuł wiadomości: Nowy komendant komisariatu w Mierzynie
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
czwartek 14 maj 2020 - 14:19:41


Nowy komendant komisariatu w Mierzynie

14 marca stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Mierzynie objął asp. Marcin Pelc. Od początku kariery zawodowej związany był z mierzyńskim komisariatem. Od 2014 roku pełnił stanowisko kierownika referatu kryminalnego. Dotychczasowy komendant komisariatu w Mierzynie nadkom. Andrzej Przysiężny został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Policach.


Od 14 maja, zgodnie z rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, obowiązki Zastępcy Komendanta Policji w Policach powierzono nadkom. Andrzejowi Przysiężnemu. Zastąpił na tym stanowisku mł. insp. Andrzeja Misiurkę, który po wieloletniej służbie odszedł na emeryturę. Natomiast stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Mierzynie powierzono asp. Marcinowi Pelcowi.

Nadkom. Andrzej Przysiężny służbę w policji pełni od 1996 roku. W 2009 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Od 2013 roku zajmował stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Policach. W 2017 roku został Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Mierzynie, a po dwóch latach został mianowany na stanowisko komendanta tego komisariatu.

Asp. Marcin Pelc rozpoczął służbę w 2008 roku. Od początku kariery zawodowej związany był z Komisariatem Policji w Mierzynie. Od 2014 roku zajmował stanowisko kierownika Referatu Kryminalnego tamtejszej jednostki.

Komendant Powiatowy Policji insp. Mariusz Bajor pogratulował awansów i życzył sukcesów powołanym komendantom, którzy podziękowali za wyróżnienie i okazane im zaufanie. Wyrazili przekonanie, że wspólnie będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i tworzyć Policję skuteczną, zasługującą na społeczny szacunek i zaufanie.

Źródło: sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka, KPP w Policach

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4620 )