Tytuł wiadomości: W tym roku przebudowa ul. Elżbiety w Mierzynie
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
środa 08 sty 2020 - 07:29:15


W tym roku przebudowa
ul. Elżbiety w Mierzynie


W tym roku rozpocznie się przebudowa ul. Elżbiety w Mierzynie. Zgodnie z budżetem i planem finansowym Gminy Dobra, które zostały uchwalone podczas grudniowej sesji, na modernizację mierzyńskiej drogi zarezerwowano 1,44 mln złotych.


Modernizacja ulicy Elżbiety w Mierzynie obejmuje budowę nowej jezdni wraz z odwodnieniem i oświetleniem, przebudowę chodników i zjazdów, usunięcie kolizji sieciowych, a także wprowadzenie nowej organizacji ruchu docelowego.

Gmina Dobra uzyskała już decyzję zezwalającą na realizację inwestycji drogowej. Dokumentację techniczną wykonało konsorcjum firm: Usługi Projektowe i Nadzór, Lucyna Kaczyńska z siedzibą w Szczecinie przy ul. Zabużańskiej oraz Pracownia Projektowa Katarzyna Przybysz, której siedziba mieści się w Szczecinie przy ul. Polskich Marynarzy. Wartość prac projektowych wyniosła ok. 148 tys. zł.

Na przebudowę ulicy Elżbiety Gmina Dobra zarezerwowała 1,44 mln złotych. Inwestycja ma się rozpocząć w tym roku i zakończyć w 2021 r.

Źródło: UG Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Przebudowa ul. Elżbiety
w Mierzynie coraz bliżej


Gmina Dobra uzyskała już decyzję zezwalającą na realizację inwestycji drogowej polegającej na przebudowie ulicy Elżbiety w Mierzynie. Jest już gotowa dokumentacja techniczna inwestycji, która przewiduje m.in. budowę nowej jezdni wraz z odwodnieniem i oświetleniem, przebudowę chodników i zjazdów.Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4553 )