Tytuł wiadomości: Festyn rodzinny w szkole w Mierzynie - relacja
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
poniedziałek 23 wrz 2019 - 09:03:05


Festyn rodzinny
w szkole w Mierzynie
- zdjęcia i wideo


W sobotę, 21 września w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie odbył się festyn rodzinny. Organizatorzy przygotowali bardzo dużo atrakcji dla dzieci i rodziców. Były warsztaty, konkursy, mała gastronomia i mnóstwo świetnej zabawy.


Atrakcji na festynie nie brakowało. Były saloniki piękności, balonikowe cuda, warsztaty, malowanie buziek, gry i zabawy, rowerowe konkursy, warsztaty kulinarne dla dzieci, powiatowa akcja poboru krwi, kiermasz książek i znakowanie rowerów. Dla smakoszy przygotowano kawiarenkę i kiełbaskę z grilla. Humory dopisały wszystkim uczestnikom.

Była to już 5. edycja rodzinnego festynu w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie, który co roku cieszy się dużą popularnością. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Organizatorami festynu byli dyrekcja, grono pedagogiczne i rada rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościFestyn rodzinny w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie:


Festyn rodzinny w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie - 21 września 2019 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

Festyn rodzinny w szkole w Mierzynie - fotorelacja

W sobotę, 22 września w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie odbył się sportowy festyn rodzinny. Była to czwarta edycja imprezy, która w tym roku przebiegała pod hasłem "Rodzinnie, zdrowo i...? Na sportowo!". Organizatorzy przygotowali bardzo dużo atrakcji dla dzieci i rodziców. Był warsztaty, konkursy, mała gastronomia i mnóstwo świetnej zabawy. Całkowity dochód z festynu przeznaczony zostanie na zakup nowego sprzętu sportowego do szkoły.Festyn rodzinny w szkole w Mierzynie - zdjęcia

W sobotę, 23 września w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie odbyła się trzecia edycja festynu rodzinnego. W imprezie wzięło udział wielu mieszkańców Mierzyna, gminy Dobra i Szczecina. Cały dochód z festynu przeznaczony zostanie na poszerzenie bazy dydaktycznej szkoły.Festyn rodzinny w szkole w Mierzynie - zdjęcia

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie odbył się festyn rodzinny. Była to już druga edycja tej imprezy. W festynie wzięło udział wielu mieszkańców Mierzyna, gminy Dobra i Szczecina. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców.Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4471 )