Tytuł wiadomości: Jakub z Mierzyna wicemistrzem Polski
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
wtorek 28 sie 2018 - 12:10:23


Jakub z Mierzyna
wicemistrzem Polski


11-letni mieszkaniec Mierzyna Jakub Guźlecki (POL 242) zdobył drugie miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w Windsurfingu. Zawody odbyły się 24-26 sierpnia w Pucku. To kolejny sukces ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie, który podczas tegorocznej majówki wygrał regaty windsurfingowe w klasie BIC Techno w Osieku.


W przedostatni weekend wakacji, 24-26 sierpnia w Pucku odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Windsurfingu. W zawodach wzięło udział kilkudziesięciu młodych windsurfingowców z całej Polski. Wśród nich był 11-letni mieszkaniec Mierzyna - Jakub Guźlecki. Uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie osiągnął fantastyczny wynik, został wicemistrzem Polski w klasie BIC TECHNO 293 4.0.

Reklamy Google:


To kolejny sukces 11-letniego Jakuba. Podczas tegorocznej majówki wygrał regaty windsurfingowe w klasie BIC Techno podczas zgrupowania w Osieku. Zawody odbyły się na Jeziorze Kałębie.

Życzymy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki za przyszłe puchary i medale.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościJakub z Mierzyna został wicemistrzem Polski:Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.4074 )