Tytuł wiadomości: Turniej Piłki Siatkowej w Mierzynie - zdjęcia
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
niedziela 11 lut 2018 - 07:38:12

Turniej Piłki Siatkowej
w Mierzynie - zdjęcia

W sobotę, 10 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. W turnieju wzięło udział 9 drużyn. Najlepszym zespołem okazała się reprezentacja Grzepnicy. Drużyny z Mierzyna zajęły 3 i 5 miejsce.

Turniej rozpoczął się o godz. 10:00. Po emocjonujących meczach na prowadzenie wysunęły się trzy zespoły: Grzepnica, Wołczkowo i Mierzyn II. Między tymi drużynami rozegrała się walka o miejsca na podium. Finalnie 1. miejsce zajęła reprezentacja Grzepnicy, która wygrała bezpośrednie mecze z Wołczkowem i zespołem Mierzyn II.

9. Buk

Podczas turnieju nie zabrakło wspaniałych akcji, przypominających najlepsze mecze reprezentacji Polski. Wszyscy zawodnicy przestrzegali zasad fair play. Na koniec turnieju Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch, Jerzy Trędowicz z UG Dobra oraz Andrzej Grochowski z GZ LZS wręczyli uczestnikom turnieju puchary, dyplomy i pamiątkowe nagrody. Najlepszą zawodniczką turnieju została Ilona Wołejszo z drużyny Berzrzecza, a najlepszym zawodnikiem Wojciech Poźniak z reprezentacji Grzepnicy.

Organizatorami turnieju była Gmina Dobra i GZ LZS w Dobrej.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra - 10 lutego 2018 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

W sobotę, 4 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Po raz pierwszy zaprezentowała się drużyna LZS Skarbimierzyce. Najlepszym zespołem, podobnie jak rok temu, okazała się reprezentacja Sławoszewa.

W sobotę, 20 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Po raz pierwszy w turnieju wzięło udział aż 8 drużyn. Najlepszym zespołem, podobnie jak rok temu, okazała się reprezentacja Sławoszewa.

w Mierzynie - relacja

W sobotę 21 marca 2015 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Zwycięzcami turnieju zostali reprezentanci Sławoszewa, którzy w finale pokonali ubiegłorocznych mistrzów - zespół LZS Bezrzecze.

W sobotę 22 marca 2014 r. o godz. 10 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Zwycięzcą turnieju została drużyna LZS Bezrzecze.

Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin