Tytuł wiadomości: Przebudowa ulicy Spółdzielców w Mierzynie
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
środa 02 gru 2015 - 08:50:39


Przebudowa ulicy Spółdzielców w Mierzynie

Urząd Gminy Dobra ogłosił przetarg na modernizację ulicy Spółdzielców w Mierzynie. W ramach inwestycji przebudowana zostanie jezdnia. Powstanie także chodnik o długości ponad 800 metrów.


Ulica Spółdzielców choć jest drogą bez przejazdu, stanowi jedną z ważniejszych ulic w Mierzynie. Prowadzi ona do dużego osiedla mieszkaniowego oraz do zabudowań produkcyjno-usługowych. Z tego względu, każdego dnia drogą porusza się wiele samochodów osobowych i ciężarowych.

Reklamy Google:


Ulica, w szczególności na odcinku od bloków do zakładów produkcyjnych, znajduje się w fatalnym stanie. Nawierzchnia drogi jest bardzo zniszczona, brakuje też chodników. To właśnie ten odcinek będzie w najbliższym czasie przebudowywany. Droga zyska nie tylko nową nawierzchnię bitumiczną. Na całej jej długości wybudowany zostanie betonowy chodnik o szerokości dwóch metrów. Powstaną również kanalizacja deszczowa i sieć energetyczna, zjazdy na przyległe posesje oraz oświetlenie.

Przetarg, który wyłoni wykonawcę prac rozstrzygnie się 8 grudnia br. Inwestycja powinna zakończyć się do 30 września 2016 r.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Ulica Spółdzielców częściowo do remontu

Niebawem ruszy częściowy remont ulicy Spółdzielców w Mierzynie. Urząd Gminy Dobra zorganizował przetarg na przebudowę bocznej odnogi tej ulicy, prowadzącej w kierunku garaży i bloków oznaczonych numerami od 14 do 17.Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.2710 )