Tytuł wiadomości: Favilla - nowa restauracja w Mierzynie! (więcej...)
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
sobota 29 sie 2009 - 13:43:24


Favilla - nowa restauracja w Mierzynie!

Restauracja działa dopiero kilka miesięcy, a już zdołała zyskać szerokie grono sympatyków. Mieszkańcy Mierzyna chętnie wybierają Favillę jako doskonałe miejsce na rodzinne obiady, romantyczne kolacje i spotkania towarzyskie.


Poznaj nieodparty urok nowej restauracji w Mierzynie. Favilla zaprasza na rodzinne obiady i kolacje.
W menu co tylko dusza zapragnie: przepyszne dania z wołowiny (stek wołowy z kością), wieprzowiny (polędwiczka wieprzowa w sosie serowym), cielęciny (sznycel cielęcy z jajkiem i szparagami) i drobiu (kaczka w sosie pomarańczowym). Szczególnie polecamy misę pełną pierogów i kotlet schabowy z kością na kapuście. Do tego zestaw przeróżnych przystawek na ciepło i zimno, wspaniałe zupy (myśliwska), dania rybne (sandacz na szpinaku pod beszamelem), sałatki, dania z kuchni włoskiej (pizza, spaghetti).


Restauracja Favilla serwuje również smaczne dania wegetariańskie. W menu m.in. garnuszek warzywny prosto z pieca, szpinak z jajkiem.
Dla dzieci przygotowano: kurczaka panierowanego, frytki, paluszki rybne i pierogi oraz słodkie desery. W karcie znajdziemy lody, owoce i przepyszne ciasta.

Favilla zaprasza także mieszkańców Mierzyna na śniadania,
codziennie do godz. 12:00.
zobacz menu restauracji

Restauracja poleca obiady z dowozem. Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco, czas dostawy skrócony do minimum. Realizacja zamówień od godz. 11:00 do 15:00. Posiłki rozwożone są bezpłatnie w promieniu 5 km.
sprawdź ofertę: obiady z dowozem


Restauracja Favilla rozpoczęła działalność 1 maja 2009 roku i już po kilku miesiącach od otwarcia cieszy się dużą popularnością wśród Mierzynian. To doskonałe miejsce na spotkania towarzyskie. W restauracji pracuje obecnie siedem osób. Szefem kuchni jest Zbigniew Kurowski.
Favilla swobodnie pomieści 30 osób na kameralnych imprezach. W przypadku wynajęcia sali, restauracja nie pobiera opłat za wynajęcie sali, a koszt imprezy zależy od menu jakie wybierze klient.

Restauracja Favilla czynna jest siedem dni w tygodniu w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 10:00-22:00
Sobota: 10:00-23:00
Niedziela: 11:00-21:00


Zajrzyj na stronę restauracji Favilla: www.favilla.info

Serdecznie zapraszamy!

Restauracja Favilla - Mierzyn, ul. Welecka 38, telefon: +48 91 333 66 66

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości
Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.250 )