Tytuł wiadomości: Larix Meble - najlepsze meble w najlepszych cenach
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
piątek 25 paź 2013 - 08:08:28

Larix Meble - najlepsze meble w najlepszych cenach, sprawdź to sam!
Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty na Meble Bydgoskie. Wprowadzamy sprzedaż promocyjną zestawów meblowych grupy Bydgoskie Meble tapicerowane i skrzyniowe (Helvetia, Etap, Ims Sofa). U nas kupisz najtaniej - sprawdź to sam. Dla klientów powołujących się na hasło "Jesień z Larixem" dostawa gratis w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim.


Larix to firma z dużą tradycją na szczecińskim rynku meblowym. Działa od 1985 roku. Wielokrotnie nagradzana tytułem "Salon Roku w woj. zachodniopomorskim" w rankingu pism branżowych Rynek Mebli i Meble Plus. Laureat wielu innych krajowych nagród i wyróżnień branży meblarskiej.

Oferujemy meble do salonów, sypialni, jadalni, gabinetów i pokojów dziecięcych oraz szeroką gamę materacy w cenach producentów. Żeby je zobaczyć zapraszamy klientów do naszych salonów meblowych w Szczecinie
i Stargardzie Szczecińskim
. W swojej ofercie posiadamy meble skrzyniowe
i tapicerowane największych oraz najbardziej renomowanych polskich producentów, m.in.: Bydgoskie Meble, IMS Sofa, Vero Appartamenti, Unimebel, Jafra, Forte, Taranko, Latzke, Helvetia, Bogatti, Zakor, Libro, Rameta, MK Foam, Baggi. Najbogatszy wybór mebli sosnowych w regionie (m.in. Skalik, Tignum, Pankau, Kaczmarek, Zabroccy, Grzegorzek i Spar Meble) można znaleźć właśnie w naszych salonach. W ofercie znajdują się również meble biurowe i gabinetowe: Meble Jarocińskie - Bogatti, Furniko, Nowy Styl, Real, Forte, a także biblioteki firm Taranko Bydgoskie Meble i Latzke.

Przez wiele lat wyposażyliśmy wiele obiektów - od oddziałów szpitalnych po urzędy miast i gmin w całej Polsce.

Oferujemy 10 i 20 rat 0% oraz konkurencyjne ceny
- odwiedź nas lub zadzwoń!


U nas kupisz najtaniej - sprawdź to sam!
Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty na Meble Bydgoskie. Wprowadzamy sprzedaż promocyjną zestawów meblowych grupy Bydgoskie Meble tapicerowane i skrzyniowe (Helvetia, Etap, Ims Sofa). Wprowadzamy na w/w meble ceny wyprzedażowe do 50% na meble z ekspozycji. Na nowo zamawiane meble w/w fabryk oferujemy duże rabaty.

W związku z wymianą ekspozycji prowadzimy wyprzedaż wielu innych kolekcji mebli. Dotyczy to obu naszych sklepów w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim. Dla klientów powołujących się na hasło "Jesień z Larixem" dostawa gratis w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim.Nasze salony:
Salon w Szczecinie:
70-809 Szczecin, ul. M.Kmiecika 1-3 (róg ul. Struga)
Godziny otwarcia: PN-PT 11-19, SB 10-15
Telefon: +48 726 144 555
Tel./Fax: +48 91 46 13 281
e-mail: larix@larix-meble.pl
zobacz dojazd z Mierzyna

Salon w Stargardzie Szczecińskim:
73-108 Stargard Szczeciński, ul. Bema 6
Godziny otwarcia: PN-PT 10-18, SB 10-14
Telefon: +48 726 154 555
Tel./Fax: +48 91 573 41 25
e-mail: larix.stargard@wp.pl
zobacz na mapie

Zobacz wybrane meble z naszej oferty:

Promocja na meble z kolekcji Arras:

Artykuł promocyjnyTa wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://www.mierzyn24.pl/news.php?extend.1652 )