Forum

Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Inne
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Proszę o opinie na temat szkoły w Mierzynie.
Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
mantis
16 lut 2016 : 20:05

Zarejestrowany #1046
Dołączył: 04 lut 2013 : 12:39
postów: 3
Czy to prawda, że to szkoła bogatych dzieci i snobów ? Słyszałam że temp liczy się przede wszystkim dobry tablet i świetny telefon Jaki klimat panuje w tej szkole?
Powrót do góry
grześko
09 mar 2016 : 20:40

Zarejestrowany #173
Dołączył: 19 lut 2009 : 11:36
postów: 32
Nie wiem skąd takie głosy...
Szkoła jak szkoła - na tak dużą szkołę na pewno są tam i dzieci bogatych, i snobów, i z dobrymi tabletami, i świetnym telefonem, ...
Bez przesady.
Zależy od klasy i wychowawcy. Moje dziecko do żadnej z tych kategorii się nie zalicza i z tego co wiem - znaczna część klasy (jeśli nie cała) także. Ja mam kolejny rok wrażenia pozytywne. Może nie jest idealnie, ale jak się chce, to zawsze do czegoś można się przyczepić. Wydaje mi się, że dobrze dbają o dzieci, ich bezpieczeństwo, odżywianie. Co do programu nauczania - dość ambitny. Szkoła bierze udział w różnych konkursach, akcjach, sama też urządza ciekawe akcje, jest trochę różnych kółek zainteresowań.
Ogólnie klimat raczej dobry, nie słyszałem o jakichś większych problemach.

Będą niedługo dni otwarte szkoły - 19 marca - warto zajrzeć na stronę www.pspmierzyn.pl i poczytać.

grześko
Powrót do góry
mantis
19 kwi 2016 : 13:29

Zarejestrowany #1046
Dołączył: 04 lut 2013 : 12:39
postów: 3
Dziękuję bardzo za odpowiedź Miło było przeczytać Pozdrawiam!
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System