Forum

Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
Happy
29 sty 2015 : 17:23
Zarejestrowany #5428
Dołączył: 28 sty 2015 : 19:11
postów: 1
Witam, od czasu gdy posiadam psa, szczególnie daje mi się we znaki brak zwykłych małych koszy na śmieci wzdłuż np. ul.Topolowej. Kiedy idę na spacer z psem zawsze mam ze sobą woreczki na odchody i też zawsze mam problem, co zrobić z pełnym już woreczkiem. Pal licho jak spacer się kończy - donoszę "niespodzianki" do domu ale spacerowanie z dodatkowym balastem przez 0,5-1 godziny, to już bywa uciążliwe. Specjalne śmietniki na psie odchody stoją nawet na starych szczecińskich osiedlach a na (w większości) nowym Mierzynie nie ma nawet koszy na zwykłe papierki. Może przeczyta ten post ktoś decyzyjny i ulży nam odpowiedzialnym właścicielom psów (ci nieodpowiedzialni i tak zostawiają odchody pupili na trawie, więc problem ich nie dotyczy).
Powrót do góry
klapooouszek
21 mar 2015 : 06:22

Zarejestrowany #71
Dołączył: 29 lip 2008 : 15:38
postów: 58
ogólnie w Mierzynie mamy mało jakichkolwiek śmietników... a spacerowiczów coraz więcej. nie ma nawet gdzie wyrzucić papierka..
Powrót do góry
Tola
08 kwi 2015 : 07:39
Zarejestrowany #627
Dołączył: 13 wrz 2011 : 13:39
postów: 14
ja też dołączam się do apelu o śmietniki. W moim przypadku na ulicy Nasiennej. Pozdrowienia.
Powrót do góry
zkakietek
13 kwi 2015 : 20:47
Zarejestrowany #723
Dołączył: 29 mar 2012 : 18:57
postów: 5
Generalne na ulicach naszej wsi nie a śmietników. Władza ograniczyła się do postawienia kilku przy głównej ulicy. Dzieci idące do szkoły też nie mają gdzie wyrzucić papierka a potem będzie raban, że śmiecą. Popieram postawcie więcej koszy na śmiecie...
Powrót do góry
Mictla
14 kwi 2015 : 10:48
Zarejestrowany #949
Dołączył: 09 wrz 2012 : 13:40
postów: 37
To prawda, że przydałoby się więcej koszy na śmieci ale przede wszystkim przydałoby się nauczyć ludzi i dzieci kultury i nie śmiecenia gdzie popadnie. Nie masz gdzie wyrzucić papierka? To schowaj go do torby i wyrzuć do najbliższego kosza jaki spotkasz albo już w domu. Ale niestety łatwiej jest walnąć śmieć gdziekolwiek, bo przecież taki papierek czy pusta butelka waży tonę a sił brak, żeby to kawałek ponieść. Najłatwiej rzucić tam gdzie nikt akurat nie patrzy... za rogiem budynku, na dzikiej ścieżce, na trawnik, na nieużytek polny pośrodku osiedla... Niestety mieszkam w pobliżu takowego nieużytku oraz ścieżki przelotowej na przystanki autobusowe a obok jest i sklep spoż. gdzie i w trunki można się zaopatrzyć. Co jakiś czas sprzątam okolicę bo ilość torebek, reklamówek, petów, kapsli od piwa, butelek po piwie i wódce, paczek po papierosach jest zatrważająca! Część butelek jest pobita, szkło wala się po drodze, na trawniku... Dziecko upadnie i rękę rozetnie albo pies łapy pokaleczy o te śmieci... Ale szanownych mieszkańców (i tzw. panów z piwem) to g...o obchodzi! Ostatnio znalazłam też reklamówkę pełną zużytych pampersów a kawałek dalej ktoś się poprostu załatwił i podtarł Ludzie są beznadziejni, brakuje mi słów poprostu.

Mictla
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System