Forum

Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
martan
29 paź 2013 : 21:52

Zarejestrowany #102
Dołączył: 09 wrz 2008 : 17:14
postów: 286
Kupiłam kilka dni temu nowy samochód. Niestety jak się okazało ładny kolor auta, niekoniecznie musi być praktyczny. Byłam w międzyczasie dwa razy na naszej myjni koło Biedronki i niestety po umyciu samochód wygląda gorzej niż przed myciem. Jest to ewidentnie wina koloru, gdyż z poprzednim samochodem takich problemów nie miałam. Także ze smutkiem stwierdziłam, że niestety nie mogę korzystać z tej formy mycia samochodu. Pozostaje mi więc myjnia ręczna lub automatyczna.
I tu pojawia się pytanie gdzie są takie myjnie najbliżej Mierzyna? Myjnia ręczna wiem, że jest na samym końcu ul Ku Słońcu, ale niestety zawsze są tam duże kolejki, a nie wyobrażam sobie jeżdżenia średnio co 3 dni na myjnie i tracenia tam np 2 godzin czasu. Myjnia automatyczna jest z kolei przy stacji na przeciwko Reala, ale wiem że była kiedyś zepsuta. Czy jest już naprawiona? A czy w samym Mierzynie oprócz myjni koło Biedronki, nie ma żadnej innej alternatywy? Chodzi mi głównie o mycie z zewnątrz, bo w środku jednak aż tak często nie trzeba.
Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi, gdzie blisko i szybko mogę doprowadzić samochód do "składu i ładu";)
Powrót do góry
grześko
30 paź 2013 : 22:07

Zarejestrowany #173
Dołączył: 19 lut 2009 : 11:36
postów: 32
Myłem kilka razy auto w myjni nazywanej bezdotykową koło Biedronki i było OK.
Oczywiście zdarzają się zabrudzenia, których "bezdotykowo" się nie usunie i pozostaje myjnia ręczna albo automatyczna.
Najbliższa ręczna myjnia chyba jest jeszcze przy Castoramie na tyłach Feuverta - raz czy dwa tam byłem i nie narzekałem.

"Naprzeciwko Reala" - to chyba raczej naprzeciwko Castoramy, ale po drugiej stronie ulicy - na stacji Orlen. Często bywa popsuta, gdy korzystałem - myła jak automatyczna - raz lepiej, raz gorzej, ale raczej nie byłem nią zachwycony.
Wolałem jechać na myjnię automatyczną na BP - kawałeczek dalej, przy Rondzie Gierosa - z tej myjni byłem zadowolony. Ale tam teraz jest chyba Shell - nie korzystałem po zmianie, chyba nawet nie ma tam teraz myjni.
Na pewno automatyczna jest jeszcze kawałeczek dalej - na Shellu przy Derdowskiego.

grześko
Powrót do góry
martan
31 paź 2013 : 05:33

Zarejestrowany #102
Dołączył: 09 wrz 2008 : 17:14
postów: 286
Dzieki za info. A ta myjni ręczna za Feuvertem jest taka jak nasza koło Biedronki, czy jest może możliwość suszenia i użycia czegoś do szorowania samochodu, bo mycie pod samym ciśnieniem i tak zostawia na moim kolorze samochodu spory brud?
Powrót do góry
Centaurek
31 paź 2013 : 08:57

Zarejestrowany #222
Dołączył: 07 maj 2009 : 14:49
postów: 74
Jeśli chodzi o tą koło Feuverta to chyba chodzi o Viking:
http://www.myjniaviking.pl/
Jeszcze tam nie byłem ale chciałbym wypróbować, cena nie jest chyba taka wysoka

Powrót do góry
martan
31 paź 2013 : 14:49

Zarejestrowany #102
Dołączył: 09 wrz 2008 : 17:14
postów: 286
Dzięki wielkie za link. Na pewno się przyda.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System