Forum

Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin :: Forum :: Ogólne :: Samorząd, gmina
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Mieszkańcy starej części Mierzyna też chcą remontów !!
Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
klapooouszek
25 sie 2011 : 09:19

Zarejestrowany #71
Dołączył: 29 lip 2008 : 15:38
postów: 58
Witam. Mieszkamy w starej części Mierzyna na tzw. Kolonii, jesteśmy tu od ponad 50 lat! Ale o nas się nie pamięta..tak wyglądają nasze drogi..wysypane kamieniami po których nie da się chodzić, po każdym deszczu w drodze robią się dziury i kałuże...nawet nie mamy chodników, bo te kończą się w połowie...Skoro na naszej ulicy są wyłączone latarnie w ramach oszczędności, które mają się przyczynić na odbudowę dróg i chodników to może i my zaświadczymy jakiś remontów?? Chyba po tylu latach mieszkania w Mierzynie też nam się coś należy...




Zdjęcia przedstawiają ulicę Długą (od strony Nordu) oraz Podgórną

są one mojego autorstwa














Powrót do góry
klapooouszek
25 sie 2011 : 19:34

Zarejestrowany #71
Dołączył: 29 lip 2008 : 15:38
postów: 58
Kolejna odsłona ul.Długiej

Powrót do góry
tygrys
26 sie 2011 : 10:28

Zarejestrowany #23
Dołączył: 28 cze 2008 : 19:38
postów: 614
może to marne pocieszenie, ale ja mam gorszą drogę. O takiej to mogę na razie pomarzyć.
Powrót do góry
irenka
18 wrz 2011 : 14:22

Zarejestrowany #13
Dołączył: 24 cze 2008 : 17:19
postów: 58
klapooouszku, trochę sie z Tobą nie zgodzę, pewnie wiesz że najpierw muszą być u Was zrobione inne rzeczy (dokładnie sie nie znam na tych terminach, ale wiążą się one z odpływem wody) a później dopiero remont drogi? Na pewno o tym wszyscy wiecie. Chyba, że chcecie miec nową drogę, poźniej rozkopaną ...

I jakoś nie zgodzę się z Tobą, że tylko nowi mieszkańcy mają remontowane drogi i chodniki, popatrz chociażby na ul. Welecką.... prawie sami "starzy" mieszkańcy i co? Chodnik nowiutki na całej długości.

życie generalnie jest fajne
Powrót do góry
klapooouszek
18 wrz 2011 : 18:40

Zarejestrowany #71
Dołączył: 29 lip 2008 : 15:38
postów: 58
pewnie dlatego, że jest to przy głównej drodze... a co do wody to nic mi na ten temat nie wiadomo
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System