Forum

Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
stańczyk
29 maj 2014 : 19:44
Zarejestrowany #351
Dołączył: 06 mar 2010 : 17:16
postów: 39
Mieszkam na Zeusa niemal od początku. Zawsze narzekaliśmy na stan nawierzchni. Trochę się poprawiło - i od razu przybyło tych, którzy lubią przycisnąć swoją furą. Dziwne. Ile zaoszczędzisz na tym odcinku odjazdu do swego domu 30 sec? Pal licho kurz. Jednak z naszej ulicy korzysta coraz więcej pieszych, w tym dzieci. Ja jestem biegaczem (neofitą - tacy ponoć są najgorsi). Dzisiaj omal nie zostałem rozjechany przez szczęśliwą rodzinkę w Golfie. Pani domu zatrzymała się 1 metr przede mną próbując zmusić mnie do zejścia z drogi. Dyskusja (przy dziecku siedzącym na tylnym siedzeniu) miała mnie przekonać, że powinienem uciec w pole, gdy Pani jedzie (biegłem zgodnie z przepisami lewą krawędzią drogi bez pobocza). Argument, że przecież nie będzie mnie omijać bo tu są dziury - pozbawił mnie chęci do dalszej dyskusji. Zresztą jako mieszkaniec tej ulicy często widuje tego CZARNEGO GOLFA Z KOLOROWĄ OKRĄGŁĄ NAKLEJKĄ NA TYLNEJ KLAPIE, który gna na złamanie karku naszą (osiedlową przecież) ulicą - OSTRZEŻCIE SWOJE DZIECI.
Powrót do góry
wesoły
05 cze 2014 : 14:08
Gość
Kierowcy golfów tak mają.
Powrót do góry
soprano
06 cze 2014 : 16:55
Zarejestrowany #4702
Dołączył: 02 cze 2014 : 17:34
postów: 6
A może brak wyobrażni do puki coś się nie wydarzy.
Powrót do góry
Mictla
10 cze 2014 : 10:25
Zarejestrowany #949
Dołączył: 09 wrz 2012 : 13:40
postów: 37
kultura jazdy i poszanowanie dla przepisów nie zależą od tego czym się jeździ.. dla niektórych to widać za skomplikowana informacja...

Mictla
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System